دانشکده مدیریت و حسابداری

​​​​​​​تاریخچه

کتابخانه دانشکده مديريت و حسابداري در سال1370به دنبال تاسيس دانشکده با انتقال240 جلد کتاب فارسي و لاتين مريوط به مديريت از دانشکده انفورماتيک سابق و 350 جلد کتاب فارسي و لاتين مربوط به رشته حسابداري از دانشکده اقتصاد به همراه 16 عنــوان مجـــــله خارجي و 25 عنوان مجله فارسي تشکيل شد. با تلاش و پيـــگيري دانشگاه و دانشـــده، هم اکنون کتابخانه تخصصي دانشکده مديريت و حسابداري داراي مجموعه غني مطالعاتي ـ تخصــــصي، فارسي و لاتين، خصوصا منابع لاتين چاپ ســــالهاي اخيــــر است که علاوه بر اعضاي کتابخــــــانه اعم از دانشجویان ، اساتید محترم و همکاران دانشـــــگاه شهید بهشتی  قرار دارد.

مجموعه کتابخانه:

در حال حاضر حدود 13 هزار عنوان کتاب فارسي و 3 هزار عنوان کتاب لاتين در کتابخانه موجود است که مراجعين براي انتخاب کتاب، مي توانند از رايانه هاي مستقر در بخش امانات استفاده نمايند. در ضمن بخش امانات کتابخانه از نظام قفسه بسته پيروي کرده و دانشجويان نمي توانند مستقيماً به مخازن اين بخش براي انتخاب منابع مورد نظر دسترسي داشته باشند.

ساختمان کتابخانه و طراحي:

معماري اين ساختمان همانند ديگر ساختمانهاي دانشکده ايراني و اسلامي است و در مساحتي حدود 600متر مربع به شرح زير واقع شده است:

ميز امانت، ايستگاه رايانه، بخش نشريات و کتب مرجع، ميزهاي مطالعه سالن خواهران و برادران، بخش پايان نامه ها و فضاي مربوط به مخازن فارسي و لاتين و بخش مرجع در فضاي داخلي کتابخانه دانشکده مديريت و حسابداري است.

 
 20160503_101858.jpg

 
تشکيلات کتابخانه :
​​​​​​​
کتابخانه از نظر تشکيلات سازماني و وظايف به 4 بخش تقسيم مي شود:
1ـ بخش امانات و مراجعات
2ـ پايان نامه ها
3ـ بخش مرجع و نشريات
4- سالن مطالعه برادران و خواهران

 
ردیف​   نوع مراجعین​ تعداد مجاز     کتاب امانتی​ تعداد روزهای امانت​ ملاحظات​
1​      اساتید ​                 8 جلد            30 روز
2​ دانشجویان دکتری​              6 جلد  ​            30 روز ​
3​ دانشجویان کارشناسی ارشد​              5 جلد​            20 روز​
4​ دانشجویان کارشناسی​              5 جلد​            10  روز ​
5​ کارکنان دانشگاه​             10 جلد ​            20 روز ​
 
 
 
جريمه دير کرد کتاب:
در صورت تخلف از مقررات مربوطه و عدم تمديد به موقع کتب اماني البته تا 5 روز بدون احتساب تعطيلات و پس از آن به ازاي هر روز تاخير مبلغ 1500 ريال در نظر گرفته شده است؛ و شخص خاطي تا زمان پرداخت مبلغ جريمه از امانت گرفتن محروم خواهد بود.
 
زمان فعاليت کتابخانه: کتابخانه دانشکده مديريت و حسابداري در طول ايام هفته از شنبه تا چهارشنبه : 8 الي 15 بعد از ظهر باز است ( ساعت 12 الي 13 مخزن كتابخانه تعطيل است). همچنبن چکيده پايان نامه هاي دکتري در رشته هاي مديريت دولتي ومديريت بازرگاني بصورت الکترونيکي بر روي سايت دانشکده قرار دارد.
چکيده پايان نامه هاي کارشناسي ارشد رشته هاي مديريت صنعتي، بازرگاني، دولتي، حسابداري، مديريت مالي، مديريت فناوري اطلاعات، مديريت کارآفريني
 
پايان نامه هاي دانشکده مديريت وحسابداري :
​​​​​​​
تعداد 1700 عنوان پايان نامه که از سال 1373تا سال 1395توسط دانشجويان اين دانشکده تحقيق و به رشته تحرير در آمده برروي وب سايت دانشکده بصورت گروه هاي زير مي باشد که در اختيار اساتيد و دانشجويان کارشناسي ارشد و دکتري دانشکده مديريت وحسابداري قرار ميگيرد
 
 
  20160503_110735.jpg
 

  

فهرست نهايي پايان نامه ها

مجموعه بانکهاي اطلاعاتي از طريق لينک زير قابل دسترس مي باشد:

http://online.semantak.ir

اين مجموعه در برگيرنده پايگاه هاي اطلاعاتي عمومي و تخصصي است هم چنين براي دسترسي به متن کامل مقالات در پايگاه هاي اطلاعاتي ،فقط با حضور در محل (دانشگاه شهيد بهشتي ) امکان پذير مي باشد در صورت هرگونه پرسش با داخلي 2332 بخش بانکهاي اطلاعاتي تماس حاصل فرماييد

تلفن تماس كتابخانه29902373