صفحه اصلی
اطلاعیه واگذاری خوابگاه در تابستان 1400 (ویژه دانشجویانی که درخواست خود را از طریق پیشخوان ارائه نموده اند)
  • 2212 مشاهدات

اطلاعیه واگذاری خوابگاه در تابستان 1400

( ویژه دانشجویان که درخواست خود را از طریق پیشخوان ارائه نموده اند)

بسمه تعالی

پیرو اطلاعیه قبلی اسکان تابستان، به اطلاع آندسته از دانشجویان متقاضی خوابگاه که قبلا" درخواست خوابگاه خود را از طریق پیشخوان خدمت سیستم گلستان ارائه نموده‌اند، می رساند، از مورخ 1400/04/04  با مراجعه به پیشخوان خدمت سیستم گلستان و مشاهده گردش کار و یا از طریق گزارش 2570  مسیر:            

( دانشجویی ¬ گزارش های خوابگاه ¬  انتساب اتاق، کالا و خدمات ¬ اسکان ¬ خوابگاه اختصاص داده شده در ترم جاری دانشجو)

از وضعیت و  نتیجه درخواست خود مطلع و در صورت تایید با رعایت کلیه شیوه نامه های بهداشتی در بازه اسکان، از مورخ 1400/04/05  در ساعات اداری جهت  تعیین و تحویل اتاق  به خوابگاه مربوطه مراجعه نمایند.

نکات  مهم :

  1. نظر به اینکه بر اساس درخواست ارائه شده، خوابگاه تخصیص و اجاره بهاء ثبت گردیده، در صورتی که دانشجویان قصد سکونت در خوابگاه را نداشته باشند حتما" تا پایان وقت اداری تاریخ  1400/04/14  مراتب انصراف خود را اعلام دارند، بدیهی است در غیر اینصورت اجاره بهاء در سیستم محفوظ  و دانشجو ملزم به پرداخت آن خواهد بود.
  2. دانشجویانی که به آنان خوابگاه اختصاص داده شده لازم است پس از تسویه حساب نیمسال دوم  برای تعیین و تحویل اتاق به مسئول خوابگاه مربوطه مراجعه نمایند  ضمنا" برای پرداخت اجاره بهاء به اطلاعیه های مندرج در خوابگاه  توجه نمایند.
  3. کلیه خوابگاه ها از تاریخ 15 لغایت 27 شهریورماه  برای پاکسازی، سمپاشی و آماده سازی برای شروع سال تحصیلی جدید بصورت کامل تعطیل خواهد شد و دانشجویان متعهد به تخلیه و ترک خوابگاه درآن بازه می باشند.
  4. دانشجویان متعهد به رعایت مقررات خوابگاه و مفاد مندرج در تعهد ارائه شده هنگام درخواست می باشند.

دانلود فایل
افزودن نظرات