رویداد علمی

غرفه انجمن علمی

Responsive Image
جشنواره حرکت در بخش نمایشگاهی در اردیبهشت ماه سال 97 برگزار شد و در این بخش غرفه علوم ورزشی با همکاری اعضای انجمن علمی و دانشجویان داوطلب با به نمایش گذاشتن دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی و همچنین مسابقات جذاب ورزشی و ارائه اپلیکیشن ورزشی به افراد بازدید کننده توانست در انتها به عنوان غرفه برتر از سوی داوران انتخاب شود و همچنین از اپلیکیشن ساخته شده توسط دانشجویان تربیت بدنی تقدیر شد و جایزه این بخش را دریافت کردند.
Responsive Image
Responsive Image
Responsive Image
Responsive Image

مراسم تجلیل ازاساتید بازنشسته

Responsive Image
اولین مراسم آیین تجلیل از مقام والای اساتید بازنشسته توسط انجمن علمی-دانشجویی در سال تحصیلی 1396-1397 در روز شنبه 15 اردیبهشت ماه در سالن مولوی دانشکده ادبیات برگزار شد. این جلسه با حضور آقای دکتر اطاعت معاون مالی و اداری دانشگاه، دکتر حاج جباری معاون دانشجویی دانشگاه، دکتر فارسی رئیس دانشکده علوم ورزشی، دکتر برومند مدیر امور فرهنگی دانشگاه و تمامی اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده و همچنین دانشجویان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا برگزار شد. جلسه با خوش آمدگویی دکتر فارسی آغاز شد و پس از آن کلیپ و مصاحبه اختصاصی هر یک از اساتید بازنشسته پخش و همچنین با سخنرانی اساتید بازنشسته ادامه پیدا کرد و هدایا، تمبر اختصاصی اساتید، لوح تقدیر و تندیس یادبود دانشگاه بهشتی به آن عزیزان اهدا شد. در این جلسه از اساتید بازنشسته دانشکده در طول یک دهه گذشته آقایان دکتر معینی، دکتر اصلانخانی، دکتر داداشی، لاری و آقای دکتر ابراهیم تقدیر گردید. در آخر مسابقه ای میان دانشجویان دختر و پسر برگزار شد و جوایزی به آن افراد اهدا شد.
Responsive Image
Responsive Image

مراسم تقدیر از دانشجویان

Responsive Image
مراسم تقدیر از دانشجویان برتر و قهرمانان ورزشی توسط انجمن علمی دانشجویی دانشکده علوم ورزشی و تندرستی در سال تحصیلی 1395-1396 در روز سه شنبه 21 آذرماه در آمفی تئاتر دانشکده علوم ورزشی برگزار شد. در این برنامه جناب آقای دکتر حاج جباری و اساتید هئات علمی دانشکده تربیت بدنی از جمله: دکتر علیرضا فارسی ریاست دانشکده، دکتر احمدی زاد معاون پژوهشی دانشکده، دکتر خسرو ابراهیم معاون آموزشی دانشکده، دکتر عماد حسینی ریاست مرکز تربیت بدنی دانشگاه، دکتر مصطفی زارعی، دکتر برومند، دکتر فشی، دکتر جعفری، دکتر قیطاسی، دکتر حسن لویی، دکتر فیاض میلانی، دکتر عقدایی،دکتر قاسمی، دکتر کاویانی و دکتر رحمانی به علاوه 80 نفر از دانشجویان و کادر اداری دانشکده شرکت کردند.
Responsive Image
Responsive Image
Responsive Image