خدمات الکترونیکی کتابخانه

دسترسی های فعلی به منابع الکترونیکی دانشگاه به شرح زیر می باشد: (گزینه مورد نظر را انتخاب نمایید)

 

1- دسترسی به کتابهای الکترونیکی لاتین و پایان نامه های دانشگاه شهید بهشتی، در سامانه کتابیار پند؛ در این قسمت کاربر با کلیک بر روی لینک کتابیار پند می تواند با ورود به سامانه (با کد ملی و شماره دانشجویی) وارد سامانه کتابیار پند شود. برای مثال با انتخاب کلید واژه "sport" و انتخاب گزینه "کتابهای الکترونیکی" در قسمت جستجو، امکان مشاهده و دانلود کتابهای الکترونیکی مقدور می باشد. برای دانلود پایان نامه لازم است گزینه جستجو در "پایان نامه" انتخاب شود. 
 
2- دسترسی به پایگاه های مقالات فارسی؛ برای دسترسی به پایگاه های منابع مقالات فارسی (مگ ایران-جهاد دانشگاهی- سیویلیکا- نورمگز)، لازم است با مطالعه دستور العمل با وارد کردن شناسه و رمز عبور که همان شناسه بهشتی دانشگاه است به پایگاه های الکترونیکی فارسی دسترسی صورت گیرد.
 
3- دسترسی به پایگاههای مقالات لاتین؛  برای دسترسی به پایگاههای منابع مقالات لاتین، لازم است با مطالعه دستور العمل، با وارد کردن شناسه و رمز عبور که همان شناسه بهشتی دانشگاه است به پایگاه های الکترونیکی مقالات لاتین دسترسی صورت گیرد.
 
4- سایر لینک های مفید علمی؛ برای دسترسی به سایر لینک های عمومی و لینک های مربوط به نشریات و پایان نامه ها (کتابخانه های ایران، ایرانداک، پژوهشکده علوم انسانی، پایگاههای استنادی جهان اسلام و سامانه مجلات سایر دانشگاه ها) می توانید وارد لینک های مفید خارج از دانشگاه در کتابحانه مرکزی دانشگاه شوید.