کنفرانس بین المللی تهدیدات نوین فراملی، ابزاری به سوی همکاری منطقه‌ای در خاورمیانه
  • 578 بازدید
14 تیر

کنفرانس بین‌المللی «تهدیدات نوین فراملی، ابزاری به سوی همکاری منطقه‌ای  در خاورمیانه» سه‌شنبه 14 تیر 1401 برگزار می شود.

​​​​​​​

این کنفرانس توسط مرکز پژوهش‌های علمی و مطالعات استراژیک خاورمیانه (به ابتکار گروه مطالعات تروریسم و گروه مطالعات خاورمیانه) با همکاری دانشگاه شهید بهشتی و مرکز سیاست امنیتی ژنو برگزار خواهد شد.

بررسی چرایی شکل‌گیری افراط‌گرایی و تروریسم در منطقه خاورمیانه؛ تهدیدات نوین فراملی در منطقه خاورمیانه و همچنین تهدیدات نوپدید فراملی، ابزاری برای همکاری منطقه ای در خاورمیانه، محورهای مورد بحث و بررسی در این نشست مجازی هستند.

در این همایش سخنرانانی از کشورهای مختلف به بحث و تبادل‌نظر خواهند پرداخت. دکتر هدی رزق استاد دانشگاه لبنان؛ پروفسور پل پیلار استاد دانشگاه جورج تاون آمریکا؛ امیر محمد حاجی یوسفی استاد دانشگاه شهید بهشتی؛ لوییس شلی استاد دانشگاه جورج میسون آمریکا؛ سرژ استروبنتس مدیر منطقه ای اروپا و خاورمیانه موسسه اقتصاد و صلح؛ فابیو برناردی محقق مطالعات جرایم سازمان یافته؛ عبدالرسول دیوسالار استاد دانشگاه اتحادیه اروپا؛ مارک فینو سخنگوی اسبق وزارت خارجه فرانسه؛ مهران کامروا استاد دانشگاه جورج تاون؛ فرهنگ رجایی استاد دانشگاه کارلتون کانادا و قدیر نصری استاد دانشگاه خوارزمی و رییس پژوهشکده مطالعات استراتژیک خاورمیانه، سخنرانان این همایش به ترتیب زمان سخنرانی هستند.

افرادی که تمایل به حضور در این وبینار دارند می توانند از طریق لینک زیر در این کنفرانس ویدئویی که به زبان انگلیسی و در بر بستر اسکای روم برگزار می شود، شرکت کنند:

https://www.skyroom.online/ch/imess%DB%B5%DB%B0%DB%B9/webinar

 

 

 

 

 

افزودن نظرات