صفحه اصلی
حضور فعال بانوان عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی در کنگره بین المللی زنان تاثیرگذار
  • 4233 بازدید

جمعی از اعضای هیئت علمی خانم دانشگاه شهید بهشتی با حضور فعال در «کنگره بین‌المللی زنان تاثیرگذار» به معرفی برخی از دستاوردهایشان پرداختند.

 در نمایشگاهی که همزمان با کنگره زنان تاثیرگذار روز جمعه سی‌ام دیماه ۱۴۰۱ در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد، اعضای هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی در غرفه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با معرفی دستاوردهایی شامل محصولات شرکت های دانش بنیان و ثبت اختراع حضور فعال داشتند.

دکتر سیده مهری حمیدی و دکتر آتوسا سادات عربانیان اعضای هیئت علمی پژوهشکده لیزر و پلاسما، دکتر ندا سلیمانی و دکتر پرستو صنیعی اعضای هیئت علمی دانشکده علوم و فناوری‌های زیستی و دکتر رویا صدقی عضو هیئت علمی دانشکده علوم و شیمی نفت، به نمایندگی از دانشگاه شهیدبهشتی در نمایشگاه مذکور حضور داشتند.

کنگره بین المللی زنان تاثیرگذار با شرکت بانوانی از ۵ قاره و ۹۶ کشور تشکیل شد. میهمانان زن خارجی و شرکت کنندگان کنگره بین المللی زنان تاثیرگذار با حضور در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران از نمایشگاه توانمندی‌های زنان ایرانی بازدید کردند. در این نمایشگاه محصولات دانش بنیان، صنایع مختلف و همچنین آثار هنری که بانوان ایرانی در تولید آنها نقش داشته اند به نمایش گذاشته شد.

​​​​​​​

افزودن نظرات