صفحه اصلی
اعضای هیات رئیسه دانشگاه با دکتر علم الهدی دیدار کردند
  • 9022 بازدید

اعضای هیات رئیسه دانشگاه، یکشنبه 20 تیر 1400 با دکتر جمیله علم‌الهدی، رئیس پژوهشکده مطالعات بنیادین علم و فناوری دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، اعضای هیات رئیسه دانشگاه با حضور در دفتر دکتر علم الهدی ضمن تبریک انتخاب حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی به عنوان هشتمین رئیس جمهور ایران، برای ایشان و دولت آینده آرزوی موفقیت نمودند. اعضای هیات رئیسه با اشاره بر کارکرد دانشگاه‌ها در تربیت نیروی انسانی متخصص، بر نقش موثر آموزش عالی، دانشگاه‌ها و انجمن‌های علمی در پیشرفت و اعتلای کشور تاکید کردند و با برشمردن دغدغه‌های کلان آموزش عالی کشور، خواستار توجه ویژه بر نقش‌آفرینی نخبگان و مراکز علمی در تحولات جامعه شدند و آمادگی جامعه دانشگاهی کشور را برای رفع مشکلات مردم در سایه همدلی، هم‌اندیشی و همکاری اعلام کردند.

دکتر سعداله نصیری قیداری، رئیس دانشگاه، در سخنانی ضمن عرض تبریک پیروزی حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: این که همسر رئیس جمهور عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی و فردی دانشمند و فاضله است برخود می‌بالیم. انتظار از رئیس جمهور منتخب این است که مقدماتی را فراهم نماید تا فرزندان این ملت با سربلندی زندگی کنند. دانشگاهیان  و همه مردم انتظار دارند که ان‌شاء الله همان وعده‌هایی که در زمان انتخابات داده شده در مورد انتخاب کابینه و تیم‌کاری جهادی، پاک‌دست و فسادستیز عملی گردد.

رئیس دانشگاه شهیدبهشتی در ادامه پیشنهاد کرد جهت ارتباط نظام‌مند با بدنه نخبگی و دانشگاهی کشور از انجمن‌‌های علمی وزارتخانه‌های عتف و بهداشت استفاده شود.

سپس هریک از اعضای هیات رئیسه با تبریک انتخاب آقای رئیسی، برای رئیس‌جمهور منتخب آرزوی موفقیت کردند و خواهان آن شدند که ارتباط دولت جدید با دانشگاهیان برای حل مشکلات کشور تقویت شود.

لازم به ذکر است، دکتر جمیله علم‌الهدی، دکترای فلسفه تعلیم و تربیت دارد و به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه شهیدبهشتی مشغول خدمت است؛ ایشان هم اکنون با مرتبه علمی دانشیار، ریاست پژوهشکده مطالعات بنیادین علم و فناوری را برعهده دارد.

افزودن نظرات