دانشگاه شهید بهشتی

آزمون بسندگی زبان انگلیسی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد

تاریخ انتشار: 1399/05/12 01:24 ب.ظ

نخستین دوره آزمون بسندگی زبان انگلیسی دانشگاه شهید بهشتی، جمعه 10 مرداد 1399 برگزار شد.

دکتر حمید ولی‌پور معاون آموزشی دانشکده ادبیات و علوم انسانی با اعلام خبر فوق افزود: نخستین دوره آزمون بسندگی زبان انگلیسی دانشگاه شهید بهشتی برای دانشجویان دوره دکتری صبح جمعه دهم مرداد ماه تحت نظارت و مدیریت معاونت آموزشی دانشکده ادبیات و علوم انسانی در این دانشکده برگزار شد.


معاون آموزشی دانشکده ادبیات و علوم انسانی، در خصوص افراد شرکت کننده در آزمون بسندگی زبان انگلیسی گفت: متقاضیان مرحله نخست این آزمون، دانشجویان دوره دکتری از دانشگاه شهید بهشتی و سایر دانشگاه های کشور بودند. در مجموع 145 نفر در این آزمون ثبت نام و 139 نفر در جلسه آزمون شرکت داشتند، از این تعداد 119 نفر دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی و 26 نفر دانشجویانی از سایر دانشگاه های کشور بودند.


دکتر ولی پور، با اشاره به ساختار آزمون اظهار داشت: دفترچه آزمون بسندگی زبان انگلیسی دانشگاه شهید بهشتی مشتمل بر 100 سوال، میزان مهارت و سطح زبان انگلیسی دانشجویان دکتری در سه بخش دستور زبان، واژگان و مهارت خواندن ارزیابی نمود. دانشجویان فرصت داشتند که در مدت 90 دقیقه به سوالات پاسخ دهند. طراحی سوالات و استانداردسازی آزمون برعهده گروه زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه بود و آقای دکتر موسی نوشی کوچکسرایی مسئولیت علمی آزمون را برعهده داشتند.


وی، بر رعایت اصول بهداشتی در برگزاری آزمون بسندگی زبان انگلیسی تاکید کرد و خاطرنشان شد: عوامل اجرایی آزمون تدابیر لازم را برای برگزاری مطلوب این آزمون به عمل آوردند. علاوه بر جنبه‌های علمی و اجباری، مهمترین مسئله در برگزاری آزمون در این دوره، رعایت پروتکل‌های بهداشتی نظیر ضد عفونی نمودن مکان آزمون، جلوگیری از تجمع و تراکم افراد، فاصله گذاری مناسب بین افراد در مراحل مختلف ازمون به ویژه در جانمایی صندلی ها، استفاده از ماسک و سایر تدابیر بهداشتی بود.


معاون آموزشی دانشکده ادبیات و علوم انسانی، افزود: در طول برگزاری آزمون یک دستگاه آمبولانس در مقابل ساختمان دانشکده مستقر شد و پرستار و تجهیزات مربوط در داخل دانشکده حضور یافتند. خوشبختانه آزمون در نهایت نظم و انضباط و بدون کوچکترین مسئله یا مشکلی برگزار شد.


دکتر ولی پور در پایان با قدردانی از تلاش‌ های عوامل اجرایی در برگزاری آزمون، در خصوص زمان اعلام نتایج گفت: نمرات هر بخش و امتیاز کل کسب شده داوطلب، طی هفته آینده در سیستم آموزشی گلستان وارد خواهد شد و و داوطلبان می توانند با مراجعه به گلستان از نمره آزمون خود مطلع شوند.

 WhatsApp Image 2020-08-01 at 22.26.20.jpeg
WhatsApp Image 2020-08-01 at 22.26.22.jpeg

WhatsApp Image 2020-08-01 at 22.26.27 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-08-01 at 22.26.27 (2).jpeg

WhatsApp Image 2020-08-01 at 22.26.24 (2).jpeg


Sorosh-Icon
کلید واژه ها: آزمون بسندگی، دکتر ولی پور
منبع خبر روابط عمومي
تعداد مشاهده: 1,003
اخبار : آزمون بسندگی زبان انگلیسی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی