دانشگاه شهید بهشتی

مرکزمشاوره‌دانشگاه به‌عنوان مرکزمشاوره‌نمونه‌کشوری در سال98 برگزیده شد

تاریخ انتشار: 1399/05/04 10:10 ق.ظ

در سی و یکمین گردهمایی رؤسای مراکز مشاوره دانشجویی کشور به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی، مرکز مشاوره و آموزشهای اجتماعی این دانشگاه به عنوان مرکز مشاوره نمونه کشوری برگزیده شد.

سی و یکمین گردهمایی رؤسای مراکز مشاوره دانشجویی کشور، روز چهارشنبه یکم مرداد ماه 1399 به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد. این گردهمایی با حضور دکتر صدیقی معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان، دکتر نصیری قیداری، ریئس دانشگاه شهید بهشتی، دکتر علم معاون امور دانشجویان داخلی وزارت علوم، دکتر صادقی مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان، دکتر واعظی معاون فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه و تنی چند از رؤسای مراکز مشاوره دانشگاه‌های منطقه یک کشور برگزار شد؛ بیش از ۱۰۰ نفر از رؤسای مراکز مشاوره دانشگاه‌ها و مراکز و مؤسسات آموزش عالی کشور به صورت مجازی در جلسه حضور داشتند.

photo_2020-07-25_10-26-36.jpg


این گردهمایی با هدف هماهنگی مراکز مشاوره دانشجویی سراسر کشور و تشریح برنامه‌های پیشبینی شده دفتر مشاوره و سلامت و نیز ارائه گزارش از برنامه های انجام شده در یکسال گذشته برگزار شد.

در پایان مراسم، مرکز مشاوره و آموزشهای اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی به عنوان «مرکز مشاوره نمونه کشوری سال ۹۸» برگزیده و با اهدای لوح و تندیس مورد تقدیر قرار گرفت.

photo_2020-07-25_10-26-42.jpg

photo_2020-07-25_10-26-47.jpg


 

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: مرکزمشاوره‌، مرکز مشاوره‌ نمونه‌ کشوری
منبع خبر روابط عمومي
تعداد مشاهده: 657
اخبار : مرکزمشاوره‌دانشگاه به‌عنوان مرکزمشاوره‌نمونه‌کشوری در سال98 برگزیده شد
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی