دانشگاه شهید بهشتی

دیدار عضاء کانون ایثار و تربیت بدنی بسیج کارکنان با دکتر فارسی

تاریخ انتشار: 1399/05/01 01:54 ب.ظ


روز شنبه 28 تیر ماه اعضای کانون فرهنگی، ورزشی ایثار و تربیت بدنی بسیج کارکنان دانشگاه شهید بهشتی با دکتر علیرضا فارسی سرپرست معاونت دانشجویی دانشگاه دیدار و گفتگو نمودند. در این جلسه، اعضای کانون ضمن قدردانی از زحمات وحمایت های دکتر صمد حاج جباری از فعالیتهای کانون در دوران معاونت ایشان، انتصاب دکتر علیرضا فارسی را تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت نمودند.

IMG-20200719-WA0012 (1).jpg

 در ادامه آقای اکبر ملکیان، مدیریت کانون فرهنگی، ورزشی ایثار به شرح فعالیتهای کانون پرداخت و اشاره نمود که با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی دانشگاه، بخشی از فعالیتهای این کانون به صورت غیر حضوری در حال اجرا است و تاکنون چندین دوره مسابقات آنلاین کتابخوانی توسط این کانون برگزار شده است که با استقبال دانشجویان، اعضای هئیت علمی و کارکنان دانشگاه همراه بوده است.


در ادامۀ دکتر فارسی در سخنانی، ضمن خیرمقدم و قدردانی از حضور اعضای کانون فرهنگی، ورزشی ایثار در این جلسه به برگزاری فعالیتها و برنامه های متعدد این کانون در زمینه های فرهنگی، ورزشی اشاره نمود و خواستار تعامل و ارتباط هر چه بیشتر کانون با حوزه دانشجویی دانشگاه شد. در ادامه آقای ملکیان ضمن معرفی همکاران کانون فرهنگی، ورزشی ایثار، به حمایت همه جانبه این کانون در جهت پیشبرد اهداف معاونت دانشجویی تأکید کرد و خواستار مشارکت نمایندگانی از کانون در برنامه‌ریزی‌ها و موارد اجرایی فعالیتهای آن معاونت با صلاحدید ایشان شد.

IMG-20200719-WA0007 (1).jpg


 

در پایان جلسه از طرف کانون فرهنگی، ورزشی ایثار و تربیت بدنی بسیج کارکنان به رسم یاد بود یک جلد نهج-البلاغه به آقای دکتر فارسی اهدا شد.

    IMG-20200719-WA0011.jpg

     

 

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: دیدار، کانون ایثار
منبع خبر روابط عمومي
تعداد مشاهده: 312
اخبار : دیدار عضاء کانون ایثار و تربیت بدنی بسیج کارکنان با دکتر فارسی
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی