دانشگاه شهید بهشتی

برگزاری جلسه تودیع و معارفه سرپرست کتابخانه مرکزی ومرکز اسناد

تاریخ انتشار: 1399/04/25 01:57 ب.ظ

جلسه تکریم دکتر رائد فریدزاده رییس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه شهید بهشتی، روز سه‌شنبه  24 تیرماه 1399 ساعت 12 با حضور دکتر بابک شکری معاون پژوهشی دانشگاه در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی برگزار شد.

در این جلسه؛ دکتر محسن حاجی‌زین‌العابدینی، رئیس کتابخانه‌های دانشگاه؛ دکتر نیلوفر رضوی، سرپرست جدید کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد؛ خانم پرستو نقدی، معاون کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و سایر کارشناسان کتابخانه حضور داشتند.

در ابتدای جلسه، دکتر شکری ضمن تشکر از تلاش‌های صادقانه دکتر فریدزاده در طی شش سال مدیریت‌شان در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد، از دکتر رضوی به علت قبول سرپرستی کتابخانه تشکر و قدردانی کرد.

دکتر فریدزاده ضمن خوش‌آمدگویی به سرپرست جدید کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد، از همراهی دکتر زین‎العابدینی، دکتر جورابچی و سایر کارشناسان کتابخانه تشکرکرد و به ارائه گزارش مختصری از فعالیت‌های انجام شده در این مدت پرداخت.

از اهم فعالیت‌های دکتر فریدزاده در منصب مدیریت‌شان می‌توان به تغییر نرم‌افزار، مهندسی مجدد کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد، حضور کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد در نمایشگاه بین‌الملل کتاب فرانکفورت، ارتقاء کیفی و کمی فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی و ... کتابخانه اشاره کرد.

فعالیتهای کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد (از سال 1393 الی 24 تیرماه 1399).


todi1.jpg


todi2.jpg

todi3.jpg

todi4.jpg

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: تودیع و معارفه
منبع خبر کتابخانه مرکزی
تعداد مشاهده: 813
اخبار : برگزاری جلسه تودیع و معارفه سرپرست کتابخانه مرکزی ومرکز اسناد
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی