دانشگاه شهید بهشتی

نشست هم‌‍اندیشیی و هماهنگی "ترویج کتابخوانی" در کتابخانه مرکزی

تاریخ انتشار: 1399/03/27 09:24 ق.ظ

نشست هم‌اندیشی و هماهنگی "ترویج کتابخوانی" روز شنبه مورخ 24 خرداد ماه 1399 ساعت 14 با حضور دکتر حبیبی مدیر رادیو سراسری فرهنگ، دکتر محسن حاجی زین‌العابدینی رئیس کتابخانه‌های دانشگاه شهید بهشتی، دکتر علیرضا حبیبی مدیر رادیو فرهنگ، نسترن تیموریان، دکتر محمد رسولی نویسنده ، فعال فرهنگی و مدیر موسسه مطالعات فرهنگی بزرگمهر حکیم، مهندس آرش نورقربانی طراح سامانه بورک بال و غفاریان برگزار شد.

در آغاز نشست رئیس کتابخانه‌های دانشگاه شهید بهشتی در خصوص ترویج کتابخوانی، طرح‌های در دست اجرا و تجارب حاصله در سال‌‌های اخیر و نحوه به کارگیری تجارب مذکور در راستای رسیدن به نتیجه مطلوب سخن گفت. ایشان با تفکیک قائل شدن بین تبلیغ با ترویج کتابخوانی، تاکید کرد: باید به دنبال ترویج کتابخوانی بود و راهنکارهایی در این باره ارائه نمود.

سپس مدیر رادیو فرهنگ از اهتمام وی و رادیو فرهنگ بر امر مهم و ارزنده فرهنگ کتابخوانی و لزوم توجه به آن سخن گفت. ایشان همچنین از طرح‌های مهمی که در این‌باره در دست اقدام است و به زودی عملی خواهد شد خبر داد و افزود: از جمله طرح‌های تابستانه رادیو فرهنگ، برگزاری مسابقه کتابخوانی می‌باشد.

علاقمندان  می‌توانند متن کامل گزارش این نشست ا زطریق مراجعه به آرشیو روزنامه صدای دولت شماره 1610 مطالعه نمایند.

neshaste hamandishi991.jpg

neshaste hamandishi9922.jpg

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: ترویج کتابخوانی
منبع خبر کتابخانه مرکزی
تعداد مشاهده: 314
اخبار : نشست هم‌‍اندیشیی و هماهنگی "ترویج کتابخوانی" در کتابخانه مرکزی
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی