دانشگاه شهید بهشتی

سامانه جدید کتابخانه‌های دانشگاه شهید بهشتی- آذرسا رونمایی شد

تاریخ انتشار: 1399/03/21 03:28 ب.ظ

مراسم رونمایی از نرم‌افزار جدید کتابخانه‌ای دانشگاه شهید بهشتی  - آذرسا-  روز چهارشنبه ۲۱ خرداد ماه 1399،ساعت 10 صبح در سالن کنفرانس با حضور دکتر بابک شکری معاونت پژوهشی دانشگاه، دکتر محمدرضا نبید رئیس مرکز نشر آثار علمی دانشگاه و مسئولین کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه شهید بهشتی و شرکت پارس آذرخش در سالن کنفرانس این واحد برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر رائد فریدزاده رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد ضمن خوش‌آمدگویی به حاضران، علت انتخاب این نرم‌افزار را همسو بودن با سایر دانشگاه‌ها و مراکز و کتابخانه ملی برای تبادل اطلاعات بیان نمود. دکتر فریدزاده دلیل دیگر انتخاب این نرم‌‍‌افزار را مساله مهم دیجیتال‌سازی منابع بیان کرد. رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد همچنین در ارتباط با اهمیت سازماندهی منابع مرکز موزه و اسناد و در نظر گرفتن این اهم در انتخاب نرم‌افزاری با کارایی بالا برای مرکز سخنانی ایراد کرد.

سپس دکتر شکری معاونت پژوهشی دانشگاه به اهمیت این کار و همچنین پیگیری‌های دانشگاه برای زمان دقیق رونمایی از نرم‌افزار اشاره کرد.

در ادامه جلسه مهندس امیر عالم‌زاده مدیر عامل شرکت پارس آذرخش و علیرضا اداوی مدیر توسعه کسب و کار شرکت پارس آذرخش در ارتباط با سامانه آذرسا و روندکار تغییر نرم‌افزار دانشگاه شهید بهشتی توضیحاتی را ارائه نمود.

شایان ذکر است در این جلسه، دکتر محسن حاجی زین‌العابدینی رئیس کتابخانه‌های دانشگاه، دکتر کیوان جورابچی رئیس مرکز موزه و اسناد دانشگاه حضور داشتند. در انتهای مراسم مسئولین حاضر در جلسه به رسم یادبود بر لوح امضاء کردند.

فیلم این مراسم را می‌توانید از طریق اینستاگرام کتابخانه مرکزی به ادرس lib.sbu  ملاحظه فرمایید

 

  roonamayi p9.jpg

 roonamayii p6.jpg

roonamayi p4.jpgSorosh-Icon
کلید واژه ها: رونمایی
منبع خبر کتابخانه مرکزی
تعداد مشاهده: 428
اخبار : سامانه جدید کتابخانه‌های دانشگاه شهید بهشتی- آذرسا رونمایی شد
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی