دانشگاه شهید بهشتی

متقاضیان میهمان به دانشگاه شهید بهشتی

تاریخ انتشار: 1399/02/16 02:21 ب.ظ

مدیران محترم آموزش دانشگاه های سراسر کشور

 با سلام و احترام،

     به استحضار می رساند در راستای تسهیل در امر میهمانی دانشجویان و با توجه به تمهیدات پیش بینی شده در سامانه میهمان و انتقال دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، خواهشمند است دستور فرمایید موارد زیر به نحو مقتضی برای متقاضیان میهمان به دانشگاه شهید بهشتی اطلاع رسانی شود:

1-    دانشگاه صرفا تقاضاهای ثبت شده در سامانه نقل و انتقال وزارت متبوع را مورد بررسی قرار می دهد و به درخواست های فیزیکی ترتیب اثر نخواهد داد.

2-    نتایج درخواست های میهمانی در زمان تعیین شده، صرفا در سامانه اعلام خواهد شد و دانشگاه از پاسخگویی به متقاضیان به صورت حضوری و ارسال نتایج به صورت فیزیکی معذور است.

3-    ریز نمرات دانشجویان میهمان پس از تسویه حساب کامل دانشجو با این دانشگاه، ارسال خواهد شد.

4-    با توجه به محدودیت ها از بررسی درخواست های انتقال معذور است و صرفا درخواست های میهمانی در بازه زمانی تعیین شده مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

5-    مسئولیت اخذ موافقت دانشگاه مبداء با فهرست دروس اخذ شده در این دانشگاه به عهده دانشجوی میهمان است.

این دانشگاه برای حفظ کیفیت و نظم آموزشی، علاوه بر شرایط آیین نامه میهمانی، ضوابطی را برای پذیرش میهمان در نظر گرفته که در سایت دانشگاه (مسیر:دانشجویان خدمات آموزشیامور آزمون و پذیرش میهمان به دانشگاه شهید بهشتی) اعلام شده و لازم است متقاضیان میهمانی این دانشگاه از آنها مطلع شوند

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: متقاضیان میهمان به دانشگاه شهید بهشتی
منبع خبر دانشکده حقوق
تعداد مشاهده: 643
اخبار : متقاضیان میهمان به دانشگاه شهید بهشتی
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی