دانشگاه شهید بهشتی

اطلاعیه کتابخانۀ دانشکدۀ ادبیات و علوم انسانی در خصوص خدمت‌رسانی

تاریخ انتشار: 1399/01/18 08:37 ق.ظ
بسمه تعالی

به اطلاع می‌رساند کتابخانۀ دانشکدۀ ادبیات و علوم انسانی در روزهای آتی به صورت محدود به ارائۀ خدمات خواهد پرداخت: بخش امانت در روزهای زوج از ساعت 8 صبح تا ساعت 13 فعالیت خواهد کرد و بخش مرجع به دلیل ملاحظات بهداشتی تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.

با وجود این، با توجه به خطر نهفته در دست‌به‌دست کردن کتاب و احتمال انتقال ویروس از این طریق، اولویت با استفاده از منابع غیرفیزیکی است. در سامانۀ «کتابیار پند» دانشگاه شهید بهشتی برخی منابع دارای نسخۀ دیجیتال هستند و می‌توان آنها را به صورت آنلاین مطالعه کرد (این منابع در نتایج جستجو با عبارت "دارای شیء" مشخص شده‌اند. روش دیگر آن است که دامنۀ جستجو را به "کتابهای الکترونیکی" محدود کنیم). خواهشمند است پیش از مراجعۀ حضوری به کتابخانه، با جستجو در این سامانه و دیگر کتابخانه‌هایی که تالارهای دیجیتال خود را دسترس‌پذیر ساخته‌اند، نخست مطمئن شوید که نمی‌توان فایل دیجیتالی از منبع مورد نیاز خود به دست آورید و دیگر آن که حتماً از موجودی قابل امانت کتاب در کتابخانه اطمینان حاصل فرمایید. یادآوری می‌شود که می‌توان به دستیاری همکاران کتابخانه (شمارۀ تماس: ۲۹۹۰۲۴۶۶)، از سامانۀ سمنتاک هم درخواست جستجو کرد؛ چنانچه منبع مورد نیاز شما فایل دیجیتالی داشته باشد، در فرصت کوتاهی تأمین خواهد شد و نیازی به مراجعۀ حضوری نخواهد بود.

همچنین اگر قصد دارید کتاب‌های امانتی خود را بازگردانید، لطفاً در به کار بستن کم‌خطرترین شیوه با کتابداران همراهی فرمایید.​Sorosh-Icon
کلید واژه ها: اطلاعیه کتابخانۀ دانشکدۀ ادبیات و علوم انسانی در خصوص خدمت‌رسانی در رو
منبع خبر دانشکده ادبیات و علوم انسانی
تعداد مشاهده: 949
اخبار : اطلاعیه کتابخانۀ دانشکدۀ ادبیات و علوم انسانی در خصوص خدمت‌رسانی
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی