دانشگاه شهید بهشتی

کارگاه و سخنرانی های هفته پژوهش

تاریخ انتشار: 1398/10/11 10:55 ق.ظ

کارگاه و سخنرانی های هفته پژوهش به همت معاونت پژوهشی دانشکده، از تاریخ30 آذر لغایت 4دیماه 1398در دانشکده علوم ورزشی و تندرستی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده، اولین جلسه سخنرانی با حضور دکتر عقدایی استادیار علوم رفتاری و شناختی در ورزش، در خصوص معرفی کتاب"تمرینات آمادگی جسمانی در اختلالات ذهنی و حرکتی" شنبه سی آذر، درکتابخانه دانشکده با حضور دانشجویان و اساتید برگزارشد.
1052spoa1.jpg 
 در پایان جلسه بعد از  پرسش و پاسخ به چهار نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه (خانمها؛ فهیمه بدیعی، فهیمه خورشیدی و آقایان؛ رضا بیرانوند و مهدی محسن زاده) در مقطع کارشناسی ارشد، یک نسخه کتاب، به رسم یادبود اهداء گردید.
1052spoa2.jpg
کارگاه مقاله نویسی موثر Effective scientific writing  با حضور دکتر مسعود طهماسیان استادیار پژوهشکده علوم و فناوری های پزشکی، اول دی در آمفی تئاتر دانشکده برگزار شد.
1052sbup3.jpg
 کارگاه دو ساعته منبع نویسی با تدریس دکتر مصطفی زارعی استادیار آسیب شناسی و حرکات اصلاحی، دوم دی در سالن جلسات دانشکده، با هدف بهبود عملکرد دانشجویان در جهت استفاده از نرم افزار Endnote  برگزار شد. در این کارگاه که با همکاری انجمن علمی دانشکده بود، با استقبال پرشور دانشجویان همراه شد.
1052spoz4.jpg
کارگاه محاسبه حجم نمونه در پژوهش با استفاده از نرم افزار با حضور دکتر محمدرضا شکری استادیار دانشکده علوم و فناوری زیستی با هدف بهبود عملکرد دانشجویان در جهت استفاده از نرم افزار G Power، سوم دی در آمفی تئاتر دانشکده  برگزار شد.
1050sbush5.jpg
آخرین کارگاه هفته پژوهش با موضوع کارآفرینی در ورزش، با تدریس دکتر محمدرضا برومند استادیار مدیریت ورزشی، چهارم دی در آمفی تئاتر دانشکده  برگزار شد.  در این کارگاه که با هدف ایجاد ذهنیت مثبت در جهت آینده شغلی دانشجویان، کارآفرینی، ایجاد شغل ها و ایده های جدید بود، مطالب مفیدی ارائه شد.
 1052spob6.jpg

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: هفته پژوهش، معاونت پژوهشی
منبع خبر دانشکده علوم ورزشی و تندرستی
تعداد مشاهده: 996
اخبار : کارگاه و سخنرانی های هفته پژوهش
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی