دانشگاه شهید بهشتی

دیدار مادران موفق مسلمان ساکن انگلستان با دکتر جمیله علم الهدی

تاریخ انتشار: 1398/08/13 07:04 ب.ظ

  IMG_2075.JPG

 

 

 جمعی از مادران موفق مسلمان ساکن انگلیس روز چهارشنبه اول آبان ماه 1398 با دکتر جمیله علم الهدی، رئیس پژوهشکده مطالعات بنیادین علم و فناوری دیدار و گفتگو کردند.

 

در این نشست صمیمانه که در سالن کنفرانس پژوهشکده برگزار گردید دکتر علم الهدی ضمن خوش آمد گویی به میهمانان به بیان مطالبی پیرامون نقش نهاد  تعلیم و تربیت براعتلای جامعه و نقش زنان و مادران بر تربیت فرزندان پرداخت.

 

وی اظهار داشت امروزه در کشور ایران با گروه های متفاوتی از نظر تربیتی  رو به رو هستیم که تفاوت این گروهها مربوط به تفاوت در دیدگاه و تربیت مادران آنها است. دکتر علم الهدی با تاکید بر نقش مادران در تربیت فرزندان لزوم توجه به آموزه های اسلامی را در تربیت مادران و فرزدان اساسی دانستند.

 

ویضمن توصیه به بانوان حاضر درجلسه خواستار جمع آوری و ثبت تجربیات مادران موفق در تربیت فرزندان و تشکیل گروه های مجازی و حقیقی برای اشتراک تجربیات خود با زنان و دختران جوان و تبادل اطلاعات با یکدیگر شد.

 

در پایان مهمانان با ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه شهید بهشتی ابراز تمایل کردند این نشست ها به منظور انتقال تجربیات مادران موفق مسلمان و ایجاد ارتباط بین یکدیگر ادامه یابد.


IMG_2078.JPG

 

 

 

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: مادارن موفق، دکتر علم الهدی
منبع خبر پژوهشكده مطالعات بنيادين علم و فناوري
تعداد مشاهده: 1,525
اخبار : دیدار مادران موفق مسلمان ساکن انگلستان با دکتر جمیله علم الهدی
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی