دانشگاه شهید بهشتی

برگزاری سومین نشست کارگروه ملی همکاری ‏های علمی بین المللی با روسیه

تاریخ انتشار: 1398/04/02 09:55 ق.ظ

سومین نشست کارگروه ملی هماهنگی و پیگیری همکاری های علمی بین المللی با کشور روسیه، روز یکشنبه 26 خرداد ماه به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی به عنوان مسئول کارگروه و با حضور معاونان، مدیران و نمایندگان بین الملل دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و مراکز تحقیقاتی عضو کارگروه در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه برگزار گردید.

_BU_3238.JPG 
 

در ابتدای این نشست دکتر شیرانی، مدیر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه شهید بهشتی ضمن خوش آمد گویی به اعضای کارگروه، گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در حوزه روسیه ارائه نمود.

سپس دکتر نجفی، رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران در روسیه، روسیه سفید و اوکراین با ابراز خرسندی از شرکت در این جلسه از آمادگی رایزنی علمی سفارت ج. ا. ایران در مسکو جهت پیگیری ارتباطات بین دانشگاهی ایران و روسیه سخن گفت.

_BU_3250.JPG 
 

همچنین دکتر غلامی، رایزنی علمی سابق سفارت ج. ا. ایران در مسکو مطالبی در خصوص سابقه همکاری های علمی صورت گرفته با دانشگاه های فدراسیون روسیه تاکنون مواردی را بیان داشت.

در ادامه دکتر ابطحی، رئیس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی و رایزن علمی اسبق سفارت ج. ا. ایران در روسیه به معرفی پتانسیل های همکاری با دانشگاه های روسیه پرداخت.

در انتهای جلسه نیز تعدادی از نمایندگان دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و مراکز حاضر در نشست به همکاری های صورت گرفته خود با مراکز آموزشی تحقیقاتی روسیه اشاره و نظرات و پیشنهادات خود را در راستای ارتقای فعالیت های علمی بین المللی با کشور روسیه طرح نمودند.

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: سومین نشست کارگروه ملی همکاری ‏های علمی بین المللی با روسیه
منبع خبر مدیریت همکاری‌های علمی بین‌المللی
تعداد مشاهده: 3,435
اخبار : برگزاری سومین نشست کارگروه ملی همکاری ‏های علمی بین المللی با روسیه
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی