دانشگاه شهید بهشتی

قهرمانی تیم فوتسال کانون فرهنگی ورزشی ایثار دانشگاه شهید بهشتی

تاریخ انتشار: 1398/03/07 09:59 ق.ظ

 تیم فوتسال کانون فرهنگی ورزشی ایثار قهرمان مسابقات فوتسال دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی شد.

 

 به مناسبت  ماه مبارک رمضان، یک دوره مسابقات فوتسال به همت معاونت دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردید که درآن تیم های مختلفی از دانشجویان پسر، در سالن شماره 4  واقع در کوی خوابگاه برادران، به مدت دو هفته با هم به رقابت پرداختند که در نهایت تیم فوتسال کانون فرهنگی ورزشی ایثار توانست به مقام قهرمانی این مسابقات دست یابد.

 این تیم که در گروه چهار این مسابقات با تیم های پدیده 95، جوانمردان، یاکاموز و خلیج فارس همگروه بود در نخستین بازی خود به مصاف تیم یاکاموز رفت که در این دیدار موفق شد با نتیجه 10 بر صفر این تیم را شکست دهد. تیم شاهد در دومین بازی  خود در رقابتی نزدیک تیم پدیده 95 را با نتیجه 3 بر2 شکست داد.

 سومین بازی مرحله گروهی این تیم در مقابل تیم جوانمردان بود که تیم شاهد با برتری قاطع 7 بر صفر  در مقابل حریف خود  به برتری دست یافت.  این تیم  آخرین بازی مرحله گروهی خود را نیز مقابل تیم خلیج فارس برگزار کرد که در این دیدار نیز موفق شد حریف خود را با 3 گل شکست دهد؛ تا در نهایت با برتری مقابل تمام تیم های گروه به عنوان تیم نخست به مرحله بعد صعود کند.

حریف بعدی تیم شاهد تیم آرسن بود که در این رقابت نیز تیم شاهد با نتیجه 4بر 1 به برتری رسید.  و راهی مرحله نیمه نهایی شد

و تیم رسانه بهشتی (قهرمان دوره قبل) را نیز شکست داد

 بازی فینال این مسابقات روز سه شنبه 1398/2/31 در سالن شماره 4 و در حضور پرشور دانشجویان  درحالی برگزار شد که تیم کانون فرهنگی ورزشی ایثار( شاهد)  در جدالی نزدیک باتیم سیمره موفق شد در نهایت در ضربات پنالتی با نتیجه  3 بر2 مقابل حریف خود به برتری دست یابد و مقام قهرمانی این رقابت ها را بدست آورد.

 همچنین در مراسمِ اهدای جام قهرمانی آقایان دکتر صمد حاج جباری معاون دانشجویی، دکتر برومند مدیر امور فرهنگی، دکتر حسینی مدیر تربیت بدنی  و جناب آقای ملکیان مسئول کانون  ورزشی ایثار و جمعی دیگر از مدیران فرهنگی و ورزشی دانشگاه حضور داشتند. در پایان از طرف معاونت دانشجویی  جوایز تیم های اول تا سوم به صورت نقدی به بازیکنان  اهدا شد.

مدیریت امور شاهد و ایثارگر دانشگاه با آرزوی موفقیت و بهروزی در مسابقات آتی، کسب عنوان نخست را به این تیم و جامعه شاهد و ایثارگر دانشگاه تبریک می گوید.

مسابقات.jpg


Sorosh-Icon
کلید واژه ها: فوتسال
منبع خبر معاونت فرهنگی، اجتماعی- مدیریت امورشاهد و ایثارگر
تعداد مشاهده: 614
اخبار : قهرمانی تیم فوتسال کانون فرهنگی ورزشی ایثار دانشگاه شهید بهشتی
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی