دانشگاه شهید بهشتی

دیدار با خانواده شهید محمود بدیعی

تاریخ انتشار: 1397/12/25 08:26 ق.ظ

روز چهارشنبه 22 اسفند 1397 به مناسبت روز شهید جمعی از مسئولان دانشگاه؛ حاج آقا صدیقی معاون نهاد رهبری در دانشگاه، دکتر علی اکبری استاد مشاور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر، آقای الهی رئیس آموزش عالی بنیاد شهید تهران بزرگ و خانم رحیمی مدیر امور شاهد و ایثارگر دانشگاه با خانواده شهید محمود بدیعی دیدار نمودند.

شهید محمود بدیعی در پانزدهم خرداد 1341 در نطنز متولد شد و در سال 1364 در رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شد و در تاریخ شهید محمود بدیعی در پانزدهم خرداد 1341 در نطنز متولد شد و در سال 1364 در رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شد و در تاریخ 1365/1/31 در عملیات والفجر 8 در منطقه فاو به شهادت رسید.

از ویژگی های اخلاقی شهید به نقل از برادر تقید به شرکت نمودن در نماز جماعت و نماز جمعه و علاقه وافر به روضه سید الشهدا (ع) است؛ همچنین ایشان در همه حال به ویژه هنگام کار و نبرد با وضو بود و هر گاه مشکلی در کارش پیش می آمد، پس از خواندن دو رکعت نماز از درگاه ایزد منان مدد جویی می کرد و مبلغ و رابط بین مساجد بود. ایشان با بالا گرفتن درگیری های اسرائیل با لبنان و درخواست اعزام نیرو به جنوب لبنان و سوریه، با اولین گروه های اعزامی به سوریه عزیمت نمود و مدت چهار ماه در جوار حرم مطهر حضرت زینب (ع) در خدمت سپاه بود.

در پایان این دیدار لوح سپاس معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه توسط حاج آقا صدیقی، معاون نهاد نمایندگی در دانشگاه بهشتی، به مادر شهید تقدیم شد.

 

 

 

بدیعی.jpg

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: شهید بدیعی
منبع خبر معاونت فرهنگی، اجتماعی- مدیریت امورشاهد و ایثارگر
تعداد مشاهده: 522
اخبار : دیدار با خانواده شهید محمود بدیعی
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی