دانشگاه شهید بهشتی

برگزاری همایش تخصصی معماری و امضای تفاهم نامه با دانشگاه فلورانس

تاریخ انتشار: 1397/12/14 03:18 ب.ظ

همایش تخصصیِ «از سلطانیه تا فلورانس: سنت های طراحی و ساخت در معماری قرون هشتم و نهم هجری»، چهارم اسفندماه در تالار خوارزمی مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردید.

در این برنامه که با حمایت معاونت پژوهشی و فناوری و دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه و نیز ادارة‌کل امور پایگاه های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، پایگاه میراث جهانی سلطانیه، دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه جامع فلورانس و موسسة تاریخ هنر فلورانس ایتالیا برگزار شد، جلسات متعدد سخنرانی و پرسش و پاسخ، میزگرد، نمایشگاه های تخصصی و برنامه های متنوع دیگری برگزار گردید و کارشناسان داخلی و خارجی به ایراد سخنرانی پرداختند.

0000.jpg 
 

در پایان این رویداد علمی، تفاهم نامه‌ همکاری های علمی مشترک به امضای رئیس دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی و نماینده دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه فلورانس رسید. بر اساس این تفاهم نامه، برگزاری دوره‌های کارشناسی ارشد دوگانه، هدایت رساله های مشترک دکتری، برگزاری کارگاه های مشترک جهت تکمیل مطالعات قبلی در مورد بنای سلطانیه و تألیف کتاب «اسناد مرمتی بنای گنبد سلطانیه» به صورت مشترک در دستورکار طرفین قرار گرفت.

11111.jpg

 

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: دانشگاه فلورانس ایتالیا - تفاهم نامه - ​همایش تخصصیِ از سلطانیه تا فلورانس: سنت های طراحی و ساخت در معماری قرون هشتم و نهم هجری
منبع خبر مدیریت همکاری‌های علمی بین‌المللی
تعداد مشاهده: 432
اخبار : برگزاری همایش تخصصی معماری و امضای تفاهم نامه با دانشگاه فلورانس
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی