دانشگاه شهید بهشتی

گزارش کارگاه های برگزار شده توسط، مرکز مشاوره و آموزش های اجتماعی

تاریخ انتشار: 1397/12/12 10:17 ق.ظ

مرکز مشاوره و آموزش های اجتماعی با رویکرد توانمند سازی دانشگاهیان عزیز و افزایش مهارتهای زندگی( مهارت های ارتباطی،جرا ت ورزی، کنترل خشم و...  اقدام به برگزاری سلسه کارگاه های  آموزشی نموده است که خوشبختانه با استقبال بی نظیر مواجه شده است. در ذیل گزارش کارگاه ها تفصیل آمده است.

1-کارگاه "دونده موفقی باش" روزسه شنبه مورخ30بهمن ماه1397 ساعت 10 الی 12  با محوریت تکنیک های موفقیت در دانشگاه در محل تالار ناصر خسرو، دانشکده ادبیات با حضور مدرس دکتر محمدی(مدرس دانشگاه علامه طباطبایی) برگزار شد(تعداد 67 نفر از دانشجویان رشته های مختلف و همیاران سلامت روان در این جلسه شرکت کردند) سرفصل های مطرح شده شامل دلایل ورود به دانشگاه، هدف گذاری برای آینده، یافتن مسیر درست برای موفقیت، موانع موفقیت از جمله برخی تحریف های شناختی و تکنیک هایی برای موفقیت در دانشگاه بود.

2-کارگاه "معرفی انواع مواد مخدر و عوارض  سوء مصرف مواد"  در تاریخ 30 بهمن ماه 1397، با حضور مدرس آقای بهرامی(مدرس حوزه پیشگیری از اعتیاد) در محل تالار مولوی برگزار شد.(تعداد 33 نفر از کارشناسان واحدها دانشگاهی در این کارگاه شرکت کردند) سرفصل های ارائه شده شامل شناسایی مواد مخدر جدید،شناسایی علایم سوء مصرف در دانشجویان بود و در ادامه انواع مواد مخدر و روان گردان و تاثیرات آن در بدن به همراه  فیلم به نمایش گذاشته شد .​

3-کارگاه "گل ها رو بو نکنیم" با محوریت معرفی ماری جوانا و مشتقات آن  و عوارض سوءمصرف آن و در (راستای طرح دانشگاه عاری از مواد مخدر) در روز یک شنبه، 5 اسفند ماه 1397 در محل سالن دانشکده سنجش از دور با حضور مدرس آقای اسدی،دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران برگزار شد گفتنی ست تعداد 90 نفر از دانشجویان در این کارگاه شرکت کردند، در این دوره به عواملی که باعث گرایش به مصرف مواد مخدر می شود اشاره شد و در ادامه انواع مواد مخدر و روان گردان و تاثیرات آن در بدن به همراه  فیلم به نمایش گذاشته شد.

4- کارگاه "ناامنی درونی ات راببین" (ذهن آگاهی و کنترل اضطراب)​در روز چهار شنبه 8 اسفند ماه 1397  با حضور مدرس خانم باقری در محل خانه فرهنگ برگزار شد. تعداد30 نفر از دانشجویان رشته های مختلف با در این کارگاه شرکت کردند.

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: مرکزمشاوره
منبع خبر معاونت فرهنگی، اجتماعی - مرکز مشاوره
تعداد مشاهده: 2,403
اخبار : گزارش کارگاه های برگزار شده توسط، مرکز مشاوره و آموزش های اجتماعی
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی