دانشگاه شهید بهشتی

مراسم پایان دوره آموزش‌های تخصصی کارکنان حفاظت فیزیکی دانشگاه برگزارشد

تاریخ انتشار: 1397/11/28 10:11 ق.ظ

مراسم پایان دوره آموزش‌های تخصصی کارکنان حفاظت فیزیکی دانشگاه شهید بهشتی، چهارشنبه 24 بهمن‌ماه در فضای باز مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این مراسم دکتر سلیمی مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر اطاعت معاون پشتیبانی، مالی و مدیریت منابع، دکتر سید محمد سجاد صدوق مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی، دکتر رشیدی مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی و دکتر پالیزبان مدیرکل حراست دانشگاه حضور داشتند.

دکتر پالیزبان مدیرکل حراست دانشگاه در سخنانی ضمن خوشامدگویی، با اعلام تشکیل «گروه ویژه» به‌عنوان اقدامی منحصربه‌فرد در اداره کل حراست دانشگاه گفت: گروه ویژه، متشکل از 33 نفر از کارکنان زبده و کارآمد حفاظت فیزیکی است که پس از گذراندن دوره‌های آموزشی تخصصی، امروز گواهی پایان دوره آموزشی را دریافت می‌نمایند و در خدمت دانشگاه خواهند بود.

مدیرکل حراست دانشگاه، هدف از برگزاری دوره‌های آموزشی دستیابی به حراست کارآمد و  ارتقای سطح توانمندی نیروی انسانی اداره کل حراست عنوان کرد و افزود: این دورۀ آموزشی در قالب 5 دوره شامل امداد و نجات و کمک‌های اولیه، اطفاء حریق، مبارزه با مواد مخدر و تشریفات  و اخلاق حرفه‌ای توسط مرکز آموزش‌های تخصصی دانشگاه، طی 82 ساعت طراحی و اجرا شد.

دکتر پالیزبان، حرکت به سمت حراست کارآمد، علمی و مردمی را از مهم‌ترین برنامه‌های اداره کل حراست دانشگاه عنوان و تصریح کرد: با توجه به اهمیت حفظ و بهبود آمادگی جسمی و روحی شاغلین بخش حراست دانشگاه، تاکنون چندین کارگاه آموزشی برگزارشده است.

دکتر سلیمی مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز در سخنانی ضمن تقدیر از فعالیت‌های دکتر پالیزبان در تشکیل گروه ویژه گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی متناسب با شرایط کاری کارکنان شاغل در حراست دانشگاه‌ها به‌صورت مستمر و متناوب، امری ضروری است.

در ادامه، دکتر اطاعت معاون پشتیبانی، مالی و مدیریت منابع با قدردانی از زحمات کارکنان حراست در انجام امور محوله و همکاری در برگزاری المپیاد جهانی زیست‌شناسی اظهار داشت: برگزاری شایسته المپیاد جهانی زیست‌شناسی با حضور دانش‌آموزانی از 70 کشور جهان در تابستان 1397 به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی، برگ زرینی برای دانشگاه شهید بهشتی و جمهوری اسلامی ایران بود که بی‌شک بدون همراهی دلسوزانه عوامل اجرایی در بخش مختلف ازجمله کارکنان خدوم حراست در برقراری نظم و امنیت امکان‌پذیر نبود.

معاون پشتیبانی، مالی و مدیریت منابع، همچنین با تقدیر از فعالیت‌های دکتر پالیزبان گفت: ایشان با تفکر مبتنی بر بهسازی منابع انسانی، تفسیر خلاقانه‌ای در اداره امور دارند.

در پایان این مراسم گواهی پایان دوره آموزش‌های تخصصی کارکنان حفاظت فیزیکی، توسط دکتر سلیمی، دکتر اطاعت، دکتر صدوق و دکتر پالیزبان اعطاء شد.

گزارش تصویری

پایان دوره حراست-9938.jpg


 

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: مراسم پایان دوره آموزش‌های تخصصی کارکنان حفاظت فیزیکی دانشگاه
منبع خبر روابط عمومي
تعداد مشاهده: 489
اخبار : مراسم پایان دوره آموزش‌های تخصصی کارکنان حفاظت فیزیکی دانشگاه برگزارشد
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی