دانشگاه شهید بهشتی

چهارمین همایش ملی مردم‌سالاری دینی برگزار شد

تاریخ انتشار: 1397/11/28 09:54 ق.ظ

چهارمین همایش ملی مردم‌سالاری دینی با عنوان «مردم‌سالاری دینی، جهان اسلام و غرب»، صبح یکشنبه ۲۸ بهمن‌ماه 1397، با سخنرانی دکتر سید حسن صدوق رئیس دانشگاه شهید بهشتی و حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر رستمی رئیس نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر سید حسن صدوق رئیس دانشگاه شهید بهشتی در آیین افتتاحیه این همایش، از برگزاری همایشی با موضوع «مردم‌سالاری دینی» در دانشگاه شهید بهشتی اظهار خرسندی کرد و با تحلیل جریان‌های فکری و سیاسی حاکم برجهان در دهه هفتاد میلادی مقارن با پیروزی انقلاب اسلامی گفت: بی‌شک تحلیل واقعی از انقلاب اسلامی ایران و سیستم حکومتی با عنوان «مردم‌سالاری دینی» با شناخت فضای سیاسی و ایدئولوژیکی حاکم بر دنیا در سال‌های منتهی به انقلاب اسلامی میسر خواهد بود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر رستمی رئیس نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها نیز در سخنانی اظهار داشت: حضور باشکوه مردم در مراسم 22 بهمن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اثبات کار آیی نظام مردم‌سالاری دینی است.

 

چهارمین همایش ملی مردم‌سالاری دینی با برگزاری نشست‌ها و پنل‌های تخصصی در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه در حال برگزاری است.

گزارش تکمیل خواهد شد.

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: چهارمین همایش ملی مردم‌سالاری دینی
منبع خبر روابط عمومي
تعداد مشاهده: 406
اخبار : چهارمین همایش ملی مردم‌سالاری دینی برگزار شد
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی