دانشگاه شهید بهشتی

گزارش کارگاه های برگزار شده توسط، مرکز مشاوره اداره آموزش های اجتماعی

تاریخ انتشار: 1397/10/03 01:00 ب.ظ

در روز شنبه مورخ 5 آبان 1397 ساعت 11 الی 13 کارگاه "دونده موفقی باش" با محوریت تکنیک های موفقیت در دانشگاه در محل تالار ناصر خسرو، دانشکده ادبیات با حضور مدرس آقای دکتر علیزاده برگزار شد. تعداد 46 نفر از دانشجویان رشته های مختلف و همیاران سلامت روان در این جلسه شرکت کردند. سرفصل های مطرح شده شامل دلایل ورود به دانشگاه، هدف گذاری برای آینده، یافتن مسیر درست برای موفقیت، موانع موفقیت از جمله برخی تحریف های شناختی و تکنیک هایی برای موفقیت در دانشگاه بود.

کارگاه "می‌خواهم فراموشش کنم" با موضوع شکست عاطفی در تاریخ 12 آبان ماه 1397، با حضور مدرس سرکار خانم فلاحت پیشه در محل سالن شهدای گمنام معاونت فرهنگی و اجتماعی برگزار شد. تعداد 30 نفر از دانشجویان در این کارگاه شرکت کردند. سرفصل های این دوره ی آموزشی شامل دلبستگی، باورهای اشتباه در رابطه عاطفی، چگونگی پذیرش و کنار آمدن با شکست عاطفی بود.

کارگاه "برای زخم‌هایت کاری کن" با موضوع پیشگیری از مصرف مواد روانگردان و در راستای طرح پیام در روز سه شنبه، 22 آبان ماه 1397 در محل خانه فرهنگ با حضور مدرس آقای دکتر سعید ایمانی برگزار شد. تعداد 65 نفر از دانشجویان در این کارگاه شرکت کردند. در این دوره به عواملی که باعث گرایش به مصرف مواد مخدر می شود اشاره شد و در ادامه انواع مواد مخدر و روان گردان و تاثیرات آن در بدن به همراه نمایش فیلم هایی در این زمینه بیان شد.

در روز سه شنبه 29 آبان ماه 1397 کارگاه "از دایره ارتباطی من بیرون برو" با محوریت مهارت های ارتباطی با حضور مدرس آقای دکتر امیری در محل سالن اجتماعات دانشکده علوم زمین برگزار شد. تعداد 77 نفر از دانشجویان و همیاران سلامت روان در این کارگاه شرکت کردند. سرفصل های این دوره شامل تاثیر سبک های دلبستگی در روابط بین فردی، برقراری توازن در روابط بین فردی، روش های ناکارامد در روابط بین فردی، الگوهای ارتباطی تنش زا و تشخیص و برون رفت از روابط ناکارامد بود.

 ​

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: مرکزمشاوره
منبع خبر معاونت فرهنگی، اجتماعی - مرکز مشاوره
تعداد مشاهده: 72
اخبار : گزارش کارگاه های برگزار شده توسط، مرکز مشاوره اداره آموزش های اجتماعی
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی