دانشگاه شهید بهشتی

تیم برنامه نویسی ACM دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر رتبه سوم دانشگاهی در مسابقات بین المللی برنامه نویسی دانشجویی را از آن خود کرد.

تاریخ انتشار: 1397/08/19 07:23 ق.ظ
تیم برنامه نویسی ACM دانشگاه شهیدبهشتی، رتبه سوم دانشگاهی در مسابقات بین المللی برنامه نویسی دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر را از آن خود کرد.
هجدهمین دوره مسابقات بین‌المللی برنامه‌نویسی دانشجویی امیرکبیر روز 11 آبان 97
  در دانشکده مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد. در این مسابقه، 65 تیم از دانشگاههای مختلف کشور به رقابت پرداختند.
تیم برنامه نویسی
ACM دانشگاه شهیدبهشتی متشکل از آقایان مهدی کاظمی (مربی)، محمدرضا محسنی، عرفان علیمحمدی، و امین انوری بعد از تیمهای دانشگاه صنعتی شریف و صنعتی امیرکبیر، مقام سوم دانشگاهی این مسابقات را کسب نمود . دانشگاه شهیدبهشتی در پنج سال اخیر به طورپیاپی جزو سه تیم برتر دانشگاهی در این مسابقات بوده است. مسابقه برنامه نویسی دانشگاه امیرکبیر از معتبرترین مسابقات acm دانشجویی در کشور است که هرساله پیش از مسابقات منطقه ای غرب آسیا در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

 

WhatsApp Image 2018-11-06 at 12.05.28 PM.jpeg
 

 

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: برنامه نویسی ACM،دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر
منبع خبر دانشکده علوم و مهندسی کامپیوتر
تعداد مشاهده: 3,093
اخبار : تیم برنامه نویسی ACM دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر رتبه سوم دانشگاهی در مسابقات بین المللی برنامه نویسی دانشجویی را از آن خود کرد.
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی