دانشگاه شهید بهشتی

اولین همایش بین المللی مدرسه ایرانی معماری ایرانی

تاریخ انتشار: 1397/08/12 01:02 ب.ظ

 

bandicam 2018-10-29 15-10-55-294.jpg

 

 

​هشتمین همایش ملی و اولین همایش بین‌المللی "مدرسه ایرانی معماری ایرانی" اسفند ماه سال‌جاری در یزد برگزار می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور،در راستای اجرایی کردن اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، این سازمان در نظر دارد با همکاری دانشکده هنر و معماری دانشگاه یزد و جمعی از صاحب‌نظران معماری کشور، این رویداد علمی را در تراز سند برنامه زیرنظام تأمین فضا، تجهیزات و فناوری برگزار کند.
 ادارات کل نوسازی مدارس استان‌ها، جامعه فنی، مهندسی و معماری، اساتید دانشگاه و دانشجویان از مخاطبان اصلی این رویداد علمی هستند.
 
این همایش در چهار بخش برگزار می‌شود و دارای بخش‌های علمی، طراحی، طرح‌های اجرا شده و عکاسی است.
 
بر اساس این گزارش، هویت بخشی به فضاهای آموزشی، ورزشی و تربیتی و احیاء معماری اسلامی ایرانی با رعایت الگوهای بومی، الگوهای توسعه پایدار در آمایش سرزمین و اقتضائات محیط‌ های آموزشی،تربیتی و جمعیتی،مکان‌یابی مدارس و مراکز، تکنولوژی ساخت و صنعتی‌سازی، مدرسه سبز و ملاحظات ارگونومیک و فضاهای آموزشی از اهداف برگزاری این همایش است.
شایان ذکر است؛ این همایش 14 الی 16 اسفند ماه سال جاری در دانشگاه یزد برگزار می شود و متقاضیان برای شرکت در آن می‌توانند چکیده مقالات خود را تا 10 آذرماه  و طرح‌ها را تا 15 بهمن ماه به دبیرخانه همایش واقع در اداره کل نوسازی مدارس استان یزد ارسال کنند.

Sorosh-Icon
کلید واژه ها:
منبع خبر دانشکده معماری و شهرسازی
تعداد مشاهده: 3,843
اخبار : اولین همایش بین المللی مدرسه ایرانی معماری ایرانی
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی