دانشگاه شهید بهشتی

پنجمین همایش نقشه‌برداری مغز ایران

تاریخ انتشار: 1397/06/21 09:45 ب.ظ

احتراما به استحضار می رساند پنجمین همایش نقشه برداری مغز ایران مانند سال های گذشته با حضور تعدادی از برجسته ترین دانشمندان علوم اعصاب جهان در سالن همایش های ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی 7-9 مهر ماه 97 برگزار می شود.

نقشه برداری یک علم میان رشته ای با مشارکت رشته هایی چون علوم پزشکی، کامپیوتر، روانشناسی، ریاضیات و سایر حوزه های مرتبط با این علم است که با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته ای مانند:

Magnetic Resonance Imaging, Optical Imaging, Positron Emission Tomography, Electroencephalography, Transcranial Magnetic Stimulation

و غیره به مطالعه سیستم اعصاب و مغز می پردازد.

دانشگاه شهید بهشتی به عنوان پیشتاز این علم در کشور هر ساله این همایش بین المللی را در این زمینه برگزار میکند که هدف آن گردهم آوردن دانشمندان داخلی و خارجی و ایجاد فضایی در راستای بهبود تعامل و تبادل اطلاعات و استفاده از تکنولوژی های پیشرفته به منظور درک سیستم عصبی و بیماری های مربوط به آن است. این همایش در طول عمر کوتاه خود توانسته است بسیاری از نخبه های ایرانی در داخل و خارج از کشور را جذب نماید.

مخاطبان این همایش متخصصین نورولوژی، جراحی اعصاب، روانپزشکی، نوروپاتولوژی، توانبخشی، دانشمندان علوم اعصاب، علوم شناختی، روانشناسان، مهندسان پزشکی، فیزیکدان ها و دیگر حوزه های مرتبط هستند.

از این رو پنجمین همایش نقشه برداری مغز ایران با هدف ایجاد فرصتی برای تعامل دانشمندان بین المللی و ارایه ی نتایج تحقیقات خود با سخنرانی پروفسور علوی از دانشگاه پنسیوانیا ، پروفسور پل تامسون از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، پروفسور آیکوف از دانشگاه دوسلدورف، پروفسور والتر از دانشگاه توبینگن، پروفسور یوسفی از دانشگاه مونیخ، پروفسور فلمینگ و پروفسور وفایی از دانشگاه دانمارک جنوبی، دکتر ذکایی از دانشگاه آکسفورد و غیره، در سالن همایش های ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی در تاریخ 7- 9 مهر ماه 97 برگزار میشود.

همچنین در راستای بهبود و پیشرفت علمی و عملی محققین داخلی در زمینه نقشه برداری مغز با بهره گیری از این اساتید بین المللی که در همایش امسال حضور یافته اند کارگاه های علمی تحلیل داده های EEG، تحلیل داده های MRI و fMRI و کارگاه متاآنالیز برگزار خواهد شد.

برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به یکی از راه های ارتباطی زیر مراجعه فرمایید:

سایت: www.humanbrainmapping.ir

لینک ثبتنام در همایش: اینجا کلیک کنید 

تلفن ثابت: 29905801(021)

فاکس: 29902650(021)

 ایمیل: ihbm@sbu.ac.ir

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: همایش، نقشه‌برداری مغز، پژوهشکده علوم و فناوری‌های پزشکی
منبع خبر پژوهشکده علوم و فناوریهای پزشکی
تعداد مشاهده: 3,669
اخبار : پنجمین همایش نقشه‌برداری مغز ایران
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی