دانشگاه شهید بهشتی
ورود  English
اذان ظهر به افق تهران: 11:56:22

مراسم گرامیداشت روز زمین پاک در پژوهشکده علوم محیطی برگزار شد

تاریخ انتشار: 1397/02/05 09:44 ق.ظ
همزمان با روز زمین پاک و یادمان دومین سال درگذشت زنده یاد محمد باقر صدوق، یکشنبه دوم اردیبهشت ماه به همین مناسبت نشستی در پژوهشکده علوم محیطی برگزار شد.
zamine-pak.gif

در این نشست که با همکاری انجمن ارزیابی محیط زیست ایران برگزار شد ظهرابی معاون محیط طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست، جلالوندی مدیر کل دفتر ارزیابی سازمان، ورهرام مستندساز و مدیر کانون بوم پژوهان فارس، بهمن ایزدی کویرشناس و مدیر کانون سبز فارس، مهندس ضیایی، خانواده مرحوم دکتر محمد باقر صدوق و جمعی از اساتید، دانشجویان و فعالان محیط زیست کشور حضور داشتند.
zamine-pak1.gif

در ابتدای جلسه دکتر مبرقعی معاون پژوهشی پژوهشکده علوم محیطی ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه از فعالیت­های مرحوم دکتر صدوق به عنوان دلسوز محیط زیست کشور تقدیر و در خصوص روز زمین پاک مطالبی را بیان کرد.
zamine-pak3.gif
در این نشست دو فیلم کوتاه از فعالیت­های زنده یاد دکتر محمد باقر صدوق و فیلم دیگری در خصوص کویر شهداد به نمایش گذاشته شد. و در ادامه خاطراتی از زنده یاد صدوق و رشادت­ها و از خود گذشتگی­های ایشان در حفاظت از محیط زیست ایران مطرح شد.
 
zamine-pak4.gif
در پایان از فعالیت های داوطلبانه ورهرام مستند ساز و بهمن ایزدی کویر شناس در تولید فیلمهای مستند محیط زیستی با اهدای لوح تقدیر سپاسگزاری شد.  

​​

Telegram-Icon
کلید واژه ها:
منبع خبر پژوهشکده علوم محیطی
تعداد مشاهده: 368
 

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی