دانشگاه شهید بهشتی

دیدار رئیس آژانس دانشگاهی فرانکوفونی با دکتر سید حسن صدوق رئیس دانشگاه شهید بهشتی

تاریخ انتشار: 1397/02/02 05:13 ب.ظ
 
ژان پل گودمار رئیس آژانس دانشگاهی فرانکوفونی (AUF) با حضور در دفتر ریاست دانشگاه، با دکتر سید حسن صدوق رئیس دانشگاه شهید بهشتی دیدار و گفتگو کرد.
 
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه، در این دیدار که عصر روز یکشنبه دوم اردیبهشت ماه برگزار شد، هروه سبورن رئیسphoto5974410242039065899.jpg دفتر خاورمیانه آژانس دانشگاهی فرانکوفونی، رایزن علمی سفارت فرانسه در جمهوری اسلامی ایران، دکتر شیرانی مدیر همکاری‎‌های علمی و بین المللی، دکتر لیاقتی رئیس پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور و دکتر قاسمی حامد رئیس دانشکده حقوق حضور داشتند.
دکتر سید حسن صدوق رئیس دانشگاه شهید بهشتی ضمن خیر مقدم، بر گسترش  و توسعه همکاری های علمی - بین المللی با سایر کشورها از جمله فرانسه تاکید کرد و اظهار داشت: در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران برنامه‌ای برای ارتقای دانشگاه های برتر به تراز بین المللی تدوین شده که دانشگاه شهید بهشتی نیز به عنوان یکی از دانشگاه های جامع و برتر کشور در این برنامه جای دارد.
ژان پل گودمار رئیس آژانس دانشگاهی فرانکوفونی نیز در سخنانی با تشریح فعالیت ها و برنامه های آژانس (AUF)، در خصوص کمکهای آژانس مذکور در photo5974410242039065897.jpgحمایت های از پروژه های مشترک، شرکت استادان در کنگره های آموزشی و اجرای دوره های مشترک ویژه کشورهای عضو آژانس (AUF) توضیحاتی ارائه نمود.
 
در ادامه این نشست، دکتر شیرانی مدیر همکاری های علمی و بین المللی توضیحاتی در خصوص همکاری های مشترک با دانشگاه های کشور فرانسه ارائه و از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی رشته حقوق به زبان فرانسوی در دوره کارشناسی ارشد خبر داد؛ همچنین دکتر قاسمی حامد رئیس دانشکده حقوق نیز در سخنانی به جزئیات راه‌اندازی این رشته اشاره کرد. دکتر لیاقتی رئیس پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور نیز خواستار احیای قراردادهای پیشین پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی با طرف فرانسوی شد.
Sorosh-Icon
کلید واژه ها:
منبع خبر روابط عمومي
تعداد مشاهده: 1,083
اخبار : دیدار رئیس آژانس دانشگاهی فرانکوفونی با دکتر سید حسن صدوق رئیس دانشگاه شهید بهشتی
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی