دانشگاه شهید بهشتی

دیدار دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در مسکو با رئیس دانشگاه شهید بهشتی

تاریخ انتشار: 1396/08/04 11:08 ق.ظ
 

beheshti.jpg

چهارشنبه سوم آبان ۹۶، دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در مسکو با دکتر سید حسن صدوق، رئیس دانشگاه شهید بهشتی دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار که در محل انجمن اسلامی دانشجویان در مسکو انجام شد، دانشجویان ایرانی در فضایی صمیمی سوالات و دغدغه های خود را با رئیس دانشگاه شهید بهشتی در میان گذاشتند. دکتر صدوق، در سخنان خود دانشجویان را به بهره برداری حداکثری از دوران دانشجویی در روسیه و تلاش و مجاهدت بیشتر برای  خدمت به کشور پس از بازگشت به ایران ترغیب نمود.

در این دیدار که رؤسای دانشگاههای تبریز، صنعتی اصفهان و علم و صنعت و نیز رایزن علمی جمهوری اسلامی در روسیه حضور داشتند علاوه بر دکتر سید حسن صدوق، رؤسای سایر دانشگاهها نیز مطالبی در خصوص وضعیت فعلی دانشگاهها و شرایط جذب فارغ التحصیلان در دانشگاهها و  ضرورت ارتباط نزدیکتر دانشجویان به نیازهای امروز جامعه علمی کشور مطالبی بیان کردند.
مسکو.jpg
لازم به ذکر است هیأت دانشگاه شهید بهشتی متشکل از ریاست دانشگاه، معاونت پژوهشی و مدیریت بین الملل به خاطر برگزاری اجلاس سوم دانشگاههای برتر ایران و روسیه در مسکو به سر می برند. اجلاس مذکور روزهای جمعه و شنبه ۲۷ و ۲۸ اکتبر ۲۰۱۷ در محل دانشگاه دولتی مسکو برگزار میگردد و دانشگاه شهید بهشتی، ریاست کارگروه دانشگاههای ایرانی را بر عهده دارد.
 
Sorosh-Icon
کلید واژه ها:
منبع خبر روابط عمومي
تعداد مشاهده: 1,642
اخبار : دیدار دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در مسکو با رئیس دانشگاه شهید بهشتی
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی