دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی در فهرست برترین‌های نظام رتبه بندی تایمز

تاریخ انتشار: 1396/06/15 06:49 ب.ظ
فاخر.jpg
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه شهید بهشتی، نظام رتبه بندی تایمز، تازه ترین فهرست رتبه بندی دانشگاههای جهان را اعلام کرد. طبق این فهرست، دانشگاه‌های صنعتی نوشیروانی بابل، صنعتی امیرکبیر، علم وصنعت، صنعتی اصفهان، خواجه نصیرالدین طوسی، صنعتی شریف، تبریز، تهران، علوم پزشکی تهران، فردوسی مشهد، گیلان، اصفهان، شهید بهشتی، شیراز، الزهرا، بیرجند، یزد، و زنجان توانسته‌اند به ترتیب در جایگاه نخست تا هجدهم ملی قرار بگیرند. طبق گزارش سال ۲۰۱۷ موسسه آموزش عالی «تایمز»، «دانشگاه آکسفورد» دارای بیشترین امتیاز و پیشگام موسسه های جهان است.
times.png
لازم به ذکر است نظام رتبه‌بندی دانشگاه‌ها و مؤسسه‌های آموزش عالی تایمز، یکی از مشهورترین نظام‌های رتبه‌بندی بین‌المللی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی است. این رتبه‌بندی اولین بار در سال ۲۰۰۴ با همکاری تایمز و کیواس منتشر شد. این همکاری تا سال ۲۰۱۰ تحت عنوان رتبه‌بندی تایمز کیواس ادامه داشت. در سال ۲۰۱۰ تایمز همکاری خود با کیواس را قطع کرده و قرارداد همکاری را با مؤسسه تامسون رویترز امضاء کرد. در سال ۲۰۱۰ روش‌شناسی جدیدی برای این رتبه‌بندی ارائه گردید که در سال ۲۰۱۱ در این روش‌شناسی تغییرات زیادی ایجاد گردید.
روابط عمومی و اطلاع رسانی کسب این جایگاه افتخار آمیز را که مرهون تلاش دانشمندان و همه اعضای خانواده بزرگ دانشگاه است، به خانواده بزرگ دانشگاه شهید بهشتی تبریک عرض می نماید.

Sorosh-Icon
کلید واژه ها:
منبع خبر روابط عمومي
تعداد مشاهده: 2,714
اخبار : دانشگاه شهید بهشتی در فهرست برترین‌های نظام رتبه بندی تایمز
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی