دانشگاه شهید بهشتی

دیدار رئیس دفتر «یوناما»ی ایران از پژوهشکده مطالعات منطقه‌ای

تاریخ انتشار: 1396/02/26 08:50 ق.ظ
پژوهشکده مطالعات منطقه ای در راستای برنامه های کلی دانشگاه شهید بهشتی برای توسعه ارتباطات بین المللی و همچنین هم راستا با حوزه های مطالعات تخصصی تعریف شده خود، روز دوشنبه 11 اردیبهشت میزبان رئیس دفتر و همچنین یکی از کارشناسان دفتر ایرانِ هیئت یاری رسانی ملل متحد در افغانستان (یوناما) بود. در این دیدار، طرفین درباره موضوعات مورد علاقه مشترک به گفت و گو پرداختند.
 
جوانا ناتان، رئیس دفتر «یوناما»ی ایران در ابتدای این نشست به بیان توضیحاتی درباره مأموریت ها، اهداف و همچنین اقدامات سازمان متبوع خود در موضوع برقراری صلح و ثبات در افغانستان پرداخته و به نقش ایران و همکاری های انجام شده میان یوناما و ایران در این زمینه نیز اشاره نمود. در ادامه، اعضای هیئت علمی پژوهشکده مطالعات منطقه ای بر اساس حوزه های تخصصی خود به بیان نقش قدرت های بزرگ، از جمله آمریکا، چین و روسیه در افغانستان و همچنین تحلیل چشم انداز آینده این کشور پرداختند.
 
در انتهای این دیدار، ضمن ابراز امیدواری طرفین به تداوم تعاملات و ارتباطات میان یوناما و پژوهشکده مطالعات منطقه ای، تعدادی از گزارش های پژوهشی تهیه شده توسط این نهاد در اختیار پژوهشکده مطالعات منطقه ای قرار گرفت.

Sorosh-Icon
کلید واژه ها:
منبع خبر پژوهشکده مطالعات منطقه ای
تعداد مشاهده: 2,270
اخبار : دیدار رئیس دفتر «یوناما»ی ایران از پژوهشکده مطالعات منطقه‌ای
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی