دانشگاه شهید بهشتی

ملاقات سفیر فرانسه با دکتر صدوق سرپرست دانشگاه

تاریخ انتشار: 1396/02/20 01:17 ب.ظ
«فرانسوا سنمو» سفیر جمهوری فرانسه در جمهوری اسلامی ایران روز سه ‌شنبه 19 اردیبهشت 96 در دانشگاه حضور یافت و با دکتر سید حسن صدوق، سرپرست7N3A0888542.JPG دانشگاه دیدار کرد.
 
در حاشیه این ملاقات که به درخواست سفیر جمهوری فرانسه انجام شد، تعدادی کتاب مرتبط با شاخه‌های مختلف رشته حقوق از سوی سفارت فرانسه به کتابخانه دانشکده حقوق اهدا گردید.
 
در این دیدار که دکتر شیرانی، مدیر همکاری‌های علمی بین المللی دانشگاه، دکتر قاسمی حامد، رئیس دانشکده حقوق و آقای اوبشو، رایزن همکاری های فرهنگی سفارت فرانسه حضور داشتند، در خصوص همکاری‌های علمی بین دانشگاه شهید mksdi9823hld.JPGبهشتی و مراکز و مؤسسات علمی و تحقیقاتی فرانسه گفتگو شد. گسترش روابط آکادمیک بین دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه‌های کشور فرانسه، راهکارهای غلبه بر موانع موجود در توسعه روابط دانشگاهی و اجرایی شدن تفاهم نامه‌ های قبلی از اهم مباحثی بود که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
 
لازم به ذکر است، طرفین اعلام آمادگی کردند، همکاری های متقابل را ادامه و گسترش دهند و مقرر شد روابط و هماهنگی ها لازم در سطوح مدیر و رایزن7N3Aftyh0634.JPG روابط بین‌المللی دو طرف دنبال شود.
 
 
 
Sorosh-Icon
کلید واژه ها:
منبع خبر روابط عمومي
تعداد مشاهده: 2,099
اخبار : ملاقات سفیر فرانسه با دکتر صدوق سرپرست دانشگاه
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی