دانشگاه شهید بهشتی

فراخوان یازدهمین جشنواره ملی ایده‌های برتر

تاریخ انتشار: 1394/08/23 09:20 ق.ظ
دبیرخانه یازدهمین جشنواره ملی ایده‌های برتر فعالیت خود را آغاز کرد، ایده‌پردازان می‌توانند ایده‌های خود را تا ۳۰ آبان ماه و از طریق وب‌سایت جشنواره  به ثبت برسانند.
جشنواره مذکور طی چهار مرحله و در قالب برنامه های هفته پژوهش و فناوری در سال 94 با هدف توانمندسازی ایده های برتر توسط پارک های علم و فناوری و همچنین تمرکز بر محورهای دارای اولویت و ایجاد سامانه پایش و ارزیابی جهت راهبری ایده های فناورانه به سمت تشکیل شرکت ها و موسسات فناور برگزار خواهد شد.
برنامه های جانبی از جمله نشست تخصصی صاحب نظران و نمایشگاه ابتکارات و اختراعات از جمله ویژگی های این دوره از جشنواره خواهد بود.
طبق زمانبندی، مقرر شد در مرحله نخست از اول مهرماه سال جاری فراخوان جشنواره اعلام و ایده ها در سایت ثبت شوند که البته جمع آوری ایده ها از طریق دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری صورت خواهد گرفت و در مرحله دوم نیز وبدئویی 3 تا 5 دقیقه ای توسط ایده پردازان منتخب مرحله نخست در نیمه دوم آبان ماه سال جاری ارسال شود که پس از آن سخنرانی و تشریح ایده در مقابل هیات داوران توسط منتخبان مرحله دوم انجام و ایده پردازان برتر در هفته پژوهش انتخاب خواهند شد.
Sorosh-Icon
کلید واژه ها:
منبع خبر روابط عمومي
تعداد مشاهده: 1,008
اخبار : فراخوان یازدهمین جشنواره ملی ایده‌های برتر
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی