دانشگاه شهید بهشتی

رویداد روز باز دانشکده های برق و کامپیوتر برگزار شد

تاریخ انتشار: 1397/05/15 01:57 ب.ظ
 رویداد «روز باز دانشگاه» به‌منظور آشنایی داوطلبان کنکور سراسری با دانشکده‌های مهندسی برق و علوم و مهندسی کامپیوتر، صبح روز دوشنبه 15 مردادماه 1397 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، این رویداد هم‌زمان با اعلام نتایج اولیه آزمون_N3A2087_resize.JPG سراسری ورودی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، باهدف آشنایی داوطلبان با رشته‌های تحصیلی و دانشکده‌های دانشگاه شهید بهشتی، انتخاب رشته و مزایای تحصیل در دانشگاه با حضور رئیس و معاونان دانشکده علوم و مهندسی کامپیوتر  و مهندسی برق برگزار شد.
 دکتر ابراهیمی مقدم مدیر برنامه‌ریزی و ارزیابی آموزشی، دکتر شمس فر رئیس دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر، دکتر پرند رئیس پارک علم و فناوری و دکتر جهانیان معاون پژوهشی و دکتر حقیقی معاون آموزشی دانشکده کامپیوتر و دکتر معیری نماینده دانشگاه مهندسی برق سخنرانان این برنامه بودند.
 
_N3A2105_resize.JPG

داوطلبان در ادامه، با شرکت در تور گردشگری، با حضور در دانشکده‌های برق و کامپیوتر از فضاهای آموزشی و آزمایشگاه‌ها بازدید کردند و با جمعی از  استادان و دانشجویان به گفتگو پرداختند. 
لازم به ذکر است، سه شنبه 16 مردادماه، به آشنایی با دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی و پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور (دانشکده‌های مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی انرژی و مهندسی عمران) اختصاص دارد.
گزارش تصویری
 
Sorosh-Icon
کلید واژه ها:
منبع خبر روابط عمومي
تعداد مشاهده: 804
اخبار : رویداد روز باز دانشکده های برق و کامپیوتر برگزار شد
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی