دانشگاه شهید بهشتی

گفتگوی روابط عمومی و اطلاع رسانی با تعدادی از شرکت کنندگان در المپیاد جهانی زیست شناسی

تاریخ انتشار: 1397/04/30 10:32 ق.ظ
image_2018_7_17-19_55_53_692_cqA.jpgروابط عمومی و اطلاع رسانی در حاشیه برگزاری بیست و نهمین دوره المپیاد جهانی زیست شناسی با تعدادی از شرکت کنندگان در این رقابت علمی گفتگویی را انجام داده است که توجه شما مخاطبان گرامی را به این گفتگوها جلب می کنیم.
شرکت کننده لتونیایی حاضر در بیست و نهمین دوره المپیاد جهانی زیست شناسی در گفتگو با روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه شهید بهشتی اظهار داشت: من از حضور در ایران و شرکت در این مسابقه بسیار هیجان زده هستم، چرا که مسابقات در سطح بالایی برخوردار می شود و شرکت کنندگانی از سراسر جهان به ایران آمده‌اند تا در این آوردگاه بزرگ شرکت کنند. وی درباره برگزاری این المپیاد و میزبانی دانشگاه شهید بهشتی نیز گفت: ما از امکانات بسیار خوبی برخورداریم و چند تن از دوستان من که تجربه المپیاد های قبلی را نیز داشته اند اعلام کردند میزبانی امسال از دوره های قبل بهتر است.
شرکت کننده فنلاندی در گفتگو با روابط عمومی و اطلاع رسانی بیان داشت: برای نخستین بار است که از فنلاند به ایران آمده ام و 19 سال سن دارم و از اینکه در اینجا و میان این دانش پژوهان جدید حضور دارم بسیار خوشحالم و هم اکنون اوقات بسیار خوبی را در ایران و این المپیاد سپری می کنم. وی در باره سطح این رقابت ها گفت: مسابقات در سطح بسیار بالایی برگزار می شود زیرا کشورهای بسیار زیادی در این دوره حضور یافته اند و انگیزه بسیار بالایی برخوردارند. شرکت کننده فنلادی در پایان تصریح کرد: امکانات بسیار خوبی در اختیار ما قرار داده شده و کارکنان و برگزارکنندگان این المپیاد رفتار بسیار خوبی با ما دارند، من پیش از برگزاری این رقابت ها اطلاعات کمی از ایران داشتم اما حال می بینم ایران کشور بسیار امنی است و از سطح بالایی برخوردار است.
شرکت کننده آرژانتینی حاضر در بیست و نهمین دوره المپیاد جهانی زیست شناسی گفت: حضورش در این المپیاد فقط به جنبه علمی آن منحصر نمی شود. شرکت کننده آرژانتینی در گفتگو با ستاد خبری المپیاد بیان داشت: من از حضور در ایران بسیار خوشحالم و فقط به دلیل مسابقه پا به این عرصه نگذاشته ام زیرا میخواستم در این فضا قرار بگیرم به ایران بیایم و با دوستانی از سراسر دنیا آشنا شوم. 
Sorosh-Icon
کلید واژه ها:
منبع خبر روابط عمومي
تعداد مشاهده: 665
اخبار : گفتگوی روابط عمومی و اطلاع رسانی با تعدادی از شرکت کنندگان در المپیاد جهانی زیست شناسی
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی